Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wymysłówka - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 950 000 zł3 230 m² 603,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję deweloperską o pow. 3230 m2. Miejscowość : Lublin. Dzielnica : Wrotków - okolica ul. Nałkowskich i Ks. L. Zalewskiego. Media : woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sawy

Rury,Lublin(Wymysłówka + 19 km)

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Powierzchnia lokalu jest wykończona w jasnych kolorach z płytkami na podłodze. To idealne miejsce na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł128,80 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin(Wymysłówka + 19 km)

449 000 zł49,96 m² 10 988,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedania lokal o powierzchni 49,96m, położony w kamienicy w Śródmieściu Lublina. Poczekalnia + 2 pokoje, wc, niewielkie pomieszczenie socjalne. Na podłodze terakota, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 500 zł42,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z loggią + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M124 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł360 m² 3 858,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący